No votes yet

Ο Μπρούνο λατρεύει το ποδόσφαιρο. Μετακόμισε πρόσφατα σ' αυτήν τη γειτονιά με την οικογένειά του και θέλει σαν τρελός να πάρει μέρος στο μεγάλο ματ... ΣΥΝΕΧΕΙΑ

Εξαντλημένο στον εκδότη

Λεπτομέρειες βιβλίου

Ο Μπρούνο λατρεύει το ποδόσφαιρο. Μετακόμισε πρόσφατα σ' αυτήν τη γειτονιά με την οικογένειά του και θέλει σαν τρελός να πάρει μέρος στο μεγάλο ματς. Τον έχουν βάλει όμως στον πάγκο ως αναπληρωματικό. Όταν ο Ρομπέρτο ανατρέπεται και τον βγάζουν απ' τον αγωνιστικό χώρο, δίνεται στον Μπρούνο η ευκαιρία που περιμένει. Ένα λεπτό πριν το τέλος του αγώνα το σκορ είναι 3-3, όταν ο Μπρούνο αναλαμβάνει να αποκρούσει ένα πέναλτι...